Laimingi vaikai – sėkminga visuomenė

     Nuo šių metų trečiasis gegužės penktadienis yra ir bus minimas kaip Vaiko diena. Minėdami šią dieną siekiame atkreipti visų dėmesį į vaikų teises ir gerovę, ugdyti pagarbą vaikams ir jų individualiems poreikiams, stiprinti šeimos ryšius bei pasirūpinti vaikais, puoselėjant teigiamas vertybes ir saugią jiems aplinką.
     Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje, minėdami šią dieną, į svečius pasikvietėme Kaišiadorių šventosios Faustinos ugdymo centro ugdytinius ir kartu dalyvavove dailės terapijoje, naudojant EBRU techniką (piešimą ant vandens). Šiek tiek bendravome, šiek tiek relaksavome. Dar džiaugėmės naujomis pažintimis bei nuostabiais kūrybinės terapijos rezultatais. Galiausiai buvo daug juoko, vadinasi laikas praleistas naudingai. Linkėjimai naujiems draugams ir iki kitų susitikimų!
      Psichologė Aida ir socialinė pedagogė Audronė

Autorius:
Aida Rakauskienė

Nuotraukos:
Akvilė Grigienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos