Degti, bet ne perdegti

Trečiadienio  popietę Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje susitikome su LMS Kaišiadorių padalinio jaunimu ir mūsų progimnazijos Mokinių komiteto aštuntokais pasikalbėti labai svarbia tema – apie mokinių perdegimą. Poreikis kalbėti šia tema kilo dėl to, kad turėdami didelius mokymosi krūvius, aktyviai dalyvaudami užklasinėje veikloje ir turėdami laisvalaikio pomėgių, tačiau ne visada paisantys poilsio režimo ir šiaip sveiko gyvenimo būdo, šių dienų mokiniai dažnai patiria įvairius fizinius ar emocinius simptomus, kurie verčia sunerimti. Ar tai, ką jaučia mokiniai, jau gali būti perdegimas? O jeigu taip, ar dar gali ir kaip gali sau padėti? Būtent apie tai ir dar šiek tiek visi kartu ir pasikalbėjome.

Psichologė Aida Rakauskienė ir socialinė pedagogė Audronė Bilydienė
Piešinio nuotraukose autorė – Augustė Jankauskaitė.

Aida Rakauskienė

Aida Rakauskienė