Greitoji terapija pertraukų metu

Trečiąją balandžio savaitę trečiadienio ir ketvirtadienio ilgųjų pertraukų metu visi norintys 5-6 klasių mokiniai dalyvavo kūrybinės terapijos užsiėmime, kurio metu išbandė lipdymą modelinu. Išklausę trumpą pamokėlę apie lipdymo, kaip vienos iš kūrybinės terapijos būdų, teikiamą naudą, mokiniai kiekvienas individualiai turėjo nulipdyti simbolinę dovanėlę mamai artėjančios mamos dienos proga – magnetuką ant šaldytuvo. Pirmi nedrąsūs spalvotos modelino masės minkymai ilgainiui virto mielais, dailiais, spalvotais darbeliais.
    Penktų ir šeštų klasių mokiniai šiais mokslo metais dalyvauja ir 4K projekte, todėl lipdymas modelinu jiems buvo ir galimybė išmėginti kitokią, gal dar nemėgintą neformalią veiklą.

Psichologė Aida ir socialinė pedagogė Audronė

Aida Rakauskienė