Net ir labai skirtingi galime būti kartu

Tolerancijos gatvėj nuo seno
     Tolerantiški žmonės gyveno...
     Vieni kitus išklausyti, suprasti ir gerbti mokėjo,
     Todėl gatvėje tik juokas skambėjo.
    Tokiu mokinių sukurtu ketureiliu pradėjome tarptautinės Tolerancijos dienos paminėjimą pradinių klasių Girelės ir Gedimino korpusuose. Visos 1 - 4 klasės bei priešmokyklinio ugdymo grupės buvo pakviestos prisidėti prie šios dienos minėjimo. Mokiniai kūrė savo Tolerancijos namą bei aptarė, kas yra tolerancija, kodėl svarbu būti tolerantiškiems. Šis klausimas labai svarbus šių dienų kontekste. Iš mokinių kurtų namų buvo surengta paroda, kuria galėjome ne tik pasigrožėti, bet ir pastebėti, kad namai, kaip ir žmonės, labai skirtingi. Padarėme išvadą, kad net ir skirtingi - namai ar žmonės - gali būti šalia vieni kitų.
      Dėkojame visiems mokiniams bei mokytojams, aktyviai įsitraukusiems į akciją!

Psichologė Kristina Brazauskienė

Kristina Brazauskienė