Viktorina "Būk saugus"

Kiekvienais metais Kauno apskrities Kaišiadorių r. vyriausias policijos komisariatas bendradarbiaudamas  su Kaišiadorių švietimo ir sporto centro Neformaliojo švietimo skyriumi organizuoja trečių klasių mokiniams teisinių žinių viktoriną ,,Būk saugus“. Pagrindinis šio renginio tikslas – organizuoti teisinį švietimą, formuoti vaikų teisinę sąmonę, socialinius įgūdžius.
     Gruodžio 5 d.  dieną mūsų mokyklos komanda ,,Smalsučiai“ varžėsi teisinių žinių viktorinoje, kuri vyko jaunimo centre „Mazgas“. Į viktoriną trečiokai vyko kruopščiai paruošę namų darbus: gerai išstudijavę teorines žmogaus saugos žinias, nupiešę plakatą, parengę nuotaikingą prisistatymą ir atsisveikinimo šūkį. Komandos nariai: Akvilė Saikauskaitė, Lukrecija Joneliūnaitė, Elžbieta Kanclerytė, Smiltė Matačiūnaitė, Kajus Purtikas – puikiai atstovavo mokyklą ir užėmė III vietą. Mokinius viktorinai paruošė trečiokų mokytoja Daiva Matačiūnienė. Mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir jiems įsteigtais prizais.

Daiva Matačiūnienė

Daiva Matačiūnienė