Progimnazijos bendruomenė nelieka abejinga

• Paskelbė : Lina Bartkevičienė
  • Paskelbta: 2022-11-22
  • Kategorija: Aktualijos
     Pasaulinė neišnešiotų naujagimių diena minima lapkričio 17 dieną.  Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad Lietuva pasaulyje garsėja vienu žemiausių neišnešiotų naujagimių procentu, jis svyruoja apie 5 proc. visų gimdymų.
    Kaišiadorių rajono savivaldybė nuolat kviečia įstaigas ir organizacijas atkreipti visuomenės dėmesį į jautrią neišnešiotukų tematiką. Progimnazija šią dieną mini savo languose įžiebdama rožines šviesas. Šiais metais Progimnazijos bendruomenė gavo Savivaldybės mero padėką už dalyvavimą minint Pasaulinę neišnešiotų naujagimių dieną, už "širdies šilumą ir parodytą  dėmesį bei palaikymą neišnešiotų naujagimių šeimoms, už skleidžiamą žinią apie pačius mažiausius mūsų valstybės piliečius".
      Progimnazijos bendruomenė niekada nelieka abejinga.