Pradinių klasių  šaškių čempionatas

     25 berniukai ir 13 mergaičių varžėsi progimnazijos pradinių klasių  šaškių čempionatuose. Į šias varžybas buvo pakviesti geriausiai pasirodę kovo viduryje vykusiuose keturiuose Kovo 11-osios turnyruose.
    Mergaičių grupėje beveik visą laiką pirmavusiai 4c klasės atstovei Agnetai Banionytei atkakliai priešinosi pirmokės Liepa Čiumbaraitė (1c) ir Karina Bušmaitė (1b). Vis tik progimnazijos čempione tapo Agneta. Sidabro ir bronzos medalius pelnė atitinkamai Liepa ir Karina. Berniukų grupėje nenugalimas buvo 4d klasės mokinys Gustas Surgautas. Jis laimėjo visas žaistas partijas. Sidabro medaliu buvo apdovanotas Tajus Muškieta, o bronzos apdovanojimą pelnė Adrijus Tiukša. Abu prizininkai iš 3d klasės. Apdovanojimus įteikusi progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Kudrevičienė pasidžiaugė mokinių rezultatais, padėkojo visiems, prisidėjusiems prie sklandaus varžybų organizavimo.

Autorius:
Romualdas Urmilevičius

Nuotraukos:
Rasa Rimkuvienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos