Kalėdinių šaškių turnyrai

16 pirmokų ir tiek pat antrų-ketvirtų klasių mokinių dalyvavo šaškių būrelio kalėdiniuose turnyruose. Turnyrai startavo lapkričio mėnesio pradžioje, o rezultatais džiaugėmės paskutinių šių metų treniruočių metu. Pirmokų tarpe 28 taškus iš 30 galimų pelnė FAUSTAS JANIULIS ir užtikrintai tapo nugalėtoju. Antrąją vietą laimėjo DOMANTAS JUREVIČIUS - 21 taškas, o bronzos medalį iškovojo JORIS BARYSAS, surinkęs 19 taškų. Mergaičių grupėje „auksą“ laimėjo KARINA BUŠMAITĖ - 24 taškai, antroje vietoje LIEPA ČIUMBARAITĖ - 23 taškai, trečiąja tapo MILDA TOMKUTĖ, pelniusi 18 taškų.
     Vyresniųjų tarpe nugalėtoju tapo trečiokas ADRIJUS TIUKŠA. Jo sąskaitoje 50 taškų iš 60 galimų. Sidabro medaliu apdovanotas ketvirtokas VAKARIS DINDA - 46 taškai, o trečioje vietoje taip pat ketvirtokas GUSTAS SURGAUTAS, surinkęs 42 taškus. Mergaičių tarpe nugalėjo trečiokė GRETA ŠĖPERYTĖ - 28 taškai, aplenkusi VILTĘ ČIŽAITĘ, pelniusią 22 taškus. Trečiąją vietą laimėjo LUKNĖ KUBIAKAITĖ - 22 taškai. Antrokų tarpe geriausiai sužaidė DAIRAS SURGAUTAS, pelnęs 40 taškų. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti Progimnazijos medaliais ir diplomais. Juos įteikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Kudrevičienė. Visi dalyviai buvo apdovanoti prizais, kuriuos galėjome įteikti dėka UAB „Gudobelė“ paramos.

Romualdas Urmilevičius

Romualdas Urmilevičius