Mokytoja, taip greitai baigėsi būrelis?

Mokiniai visuomet laukia pačios gražiausios pavasario šventės – Šv. Velykų, po kurių iškeliauja į smagias atostogas. Ta proga tiek anglų kalbos pamokose, tiek NŠ anglų kalbos veiklose mokiniai ėmėsi ypatingo kruopštumo reikalaujančio darbo. Vaikai dainavo smagias anglų k. Velykines daineles, klausė eilėraščių, skandavo, rašė kiaušinių marginimo eigą, gamino atvirukus, kūrė palinkėjimus, sprendė kryžiažodžius, įveikė rebusus, spalvino, piešė, iliustravo... ir viską angliškai... O veiklų pabaigoje sakydavo: '' Mokytoja, jau taip greit baigėsi pamoka/būrelis...? '' Gera žinoti, kad vaikams šventinės pamokos, NŠ būrelio veiklos neprailgo, o buvo prasmingos ir vaikų širdyse pasiliko gražios akimirkos...  Dalelę šių smagių akimirkų galima išvysti Gedimino g. korpuso foje parodoje bei mokytojos foto, video užrašuose.
      Visiems linkime smagių, gražių švenčių ir linksmų bei saulėtų atostogų.
      Anglų kalbos mokytoja Gitana

Gitana Valkavičienė