"eTwinning" nacionaliniai apdovanojimai 2024

• Paskelbta: 2024-09-02
  • Kategorija: eTwinning
   Rugpjūčio 29 d. Vilniuje vyko  kasmetinis „eTwinning“  nacionalinių apdovanojimų renginys, skirtas apdovanoti Nacionaliniais kokybės ženkleliais įvertintus mokytojus, vykdžiusius “eTwinning” projektus 2023-2024 m.m.
   Norime pasidžiaugti, kad  Astos Paulauskienės inicijuotas projektas ,,10 gražiausių žodžių”, kurį vykdė 1 a klasės mokiniai  su partneriais iš Turkijos ir Lenkijos, buvo pripažintas kokybišku, atitinkančiu aukštus nacionalinius bei Europos eTwining projektų vykdymo standartus ir buvo apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu.
     Dalyvavimas „eTwinning“ projektuose skatina mokinių kūrybiškumą, iniciatyvumą, domėjimąsi kitų šalių kultūra, motyvaciją tobulinti užsienio kalbos žinias, įvairių skaitmeninių priemonių ir platformų naudojimą, suteikia tarptautinės patirties.
    Tikimės ir šiais mokslo metais tęsti veiklas, kurti naujus projektus bei būti aktyviais tarptautinės eTwinning bendruomenės nariais su jau paaugusiais 2a klasės mokiniais. Smagu patirti sėkmę, kuri įkvepia naujiems darbams.

Asta Paulauskienė

Asta Paulauskienė