Baigiamoji eTwinning projekto mokinių konferencija

• Paskelbta: 2022-05-29
  • Kategorija: eTwinning
    Nuo spalio mėnesio dalyvavome eTwinning projekte „Skaityk-Rašyk-Mąstyk-Kurk“. Gegužės 25 d. projekto partneriai susitikome apibendrinti rezultatų. Nuveiktus darbus konferencijoje pristatė 19 mokinių. Pranešėjai pasakojo apie savo skaitymo patirtį, skaitymo svarbą gyvenime, atrastas projekto metu įdomias kūrybines veiklas ir t.t. Mūsų klasę konferencijoje atstovavo 4 mokiniai. Aurėja su Joriu partneriams papasakojo apie mūsų susitikimus su rašytojais B. Bėrantu, D. Šukiu ir kartu atliktas veiklas. Jie skaitė pranešimą „Ar sunku būti rašytoju?“. Aistė su Adrija pasidalijo knygelių kūrimo procesu „Kaip gimsta knyga“.
    Konferencijoje taip pat buvo pristatyti mokinių apklausos rezultatai. Labiausiai projekto metu mokiniams patiko dalyvauti Kahoot viktorinose, kurti projekto logotipą, skaityti ir pristatyti knygeles ir susitikti su projekto draugais.
     Smagu buvo pasidžiaugti nuveiktais darbais. Ir tuo pačiu liūdna atsisveikinti su projekto draugais.
2a klasės mokiniai ir mokytoja Jūratė Šimienė

Jūratė Šimienė