Žalioji revoliucija

• Paskelbta: 2023-06-21
  • Kategorija: eTwinning
    Žalioji revoliucija - taip vadinasi mūsų vykdytas tarptautinis eTwinning projektas. Projekto metu kartu su Turkijos, Bulgarijos, Italijos ir Gruzijos mokyklų mokiniais ir mokytojais vykdėme veiklas, kurios padėjo mokiniams suprasti, kas yra klimato kaita, kaip svarbu saugoti mūsų Žemę.
     Kalbėdamiesi apie projekto metu nuveiktus darbus, mokiniai įvardijo labiausiai patikusias veiklas - tai „Žaliojo taško“ edukacijos, STEAM animacijos dirbtuvės. Smagiai šventėme eTwinning 18 gimtadienį gegužės mėnesį. Labai jaudinantis buvo paskutinis susitikimas su partneriais. Jo metu visi dainavome projekto „Green Revolution“ himną. Džiaugiamės, kad ir progimnazijos bendruomenė įsitraukė į mūsų projektą – balsavo už projekto logo.
     Pasibaigus projektui liūdna skirtis su naujais draugais, bet jau galvojame apie naujus projektus kitais mokslo metais. Kviečiame susipažinti su mūsų projekto veiklomis:
                    3a klasės mokiniai ir mokytoja Jūratė

Jūratė Šimienė