Pamoka apie rūšiavimą

• Paskelbė : Lina Kačiulienė
  • Paskelbta: 2020-03-16
  • Kategorija: eTwinning

Prieš prasidedant karantinui, kovo 12 d., mūsų klasėje apsilankė 7-8 klasių mokiniai: Kamilė Urulevičiūtė, Rapolas Grabliauskas, Miglė Švenčionytė ir Julija Leonavičiūtė. Jie vedė pamoką apie rūšiavimą ir taip padėjo mums įgyvendinti projekto „Keep for the future" vasario mėnesio uždavinį: surengti pristatymą, kaip saugoti gamtą ir parodyti, koks svarbus yra atliekų rūšiavimas. Mokiniai papasakojo apie savo atliktą tyrimą „Šiukšlės keliauninkės".

Suorganizavo ketvirtokams žaidimą, kurio metu reikėjo surūšiuoti atliekas į tam skirtus konteinerius. Ši pamoka padėjo mūsų klasės mokiniams įtvirtinti žinias apie gamtosaugą. Labai dėkoju mokytojai Violetai Krikščiūnienei, kuri sutiko bendradarbiauti ir paruošė mokinius vesti šią pamoką.