Išsaugokime ateičiai

• Paskelbė : Lina Kačiulienė
  • Paskelbta: 2019-12-29
  • Kategorija: eTwinning

Žmonių populiacijos augimas, augantis gamtinių išteklių naudojimas, besaikis vartojimas daro neigiamą poveikį aplinkai. Reikia mokytis mums, patiems suaugusiems, ir mokyti vaikus gerbti gamtą, efektyviai naudoti gamtos išteklius ir ugdyti aplinkosaugos supratimą.

4f klasės mokiniams rūpi išsaugoti mūsų gamtą, planetą Žemę ateities kartoms, todėl nuo spalio mėnesio įsitraukėme į tarptautinį eTwinning projektą „Keep for the future" ir jau atlikome nemažai veiklų. Prisistatėme projekto partneriams, kūrėme projekto logotipą, sugalvojome šūkį. Įdomiausia gruodžio mėnesio veikla - žaislų iš buitinių atliekų kūrimas. Mokiniai pagamino žaisliukų eglutei papuošti, robotą, akvariumą, sniego senį ir netgi veikiantį lenktynių žaidimą. Veiklos metu aptarėme, kodėl svarbu rūšiuoti atliekas, išsiaiškinome, kiek laiko užtrunka, kol gamtoje suyra įvairios buitinės atliekos ir atlikome Kahoot! apklausą apie gamtos saugojimą. Dar liko nemažai užduočių iki projekto pabaigos. Sausio mėnesį laukia „Pirkinių krepšelio“ iššūkis. Į jį tikimės įtraukti ir mokinių tėvelius.

4f klasės mokytoja Jūratė Šimienė