Anglų kalbos žinovai

Kovo 16 d. Progimnazijoje vyko 5-6 klasių mokinių mokyklinė anglų kalbos olimpiada, kurioje dalyvavo 30 mokinių. Olimpiados tikslas skatinti mokinių sąmoningą požiūrį į anglų kalbos mokymąsi, norą domėtis ir gilinti savo žinias, o taip pat įvertinti 5-6 klasių mokinių anglų kalbos gebėjimus ir kompetencijas. Mokinius mokyklinei anglų kalbos olimpiadai ruošė anglų kalbos mokytojos: Lina Lelešienė, Dovilė Butėnienė, Jovita Baubonienė, Ilona Vaitelienė, Aušra Sapitavičienė ir Lina Kasperavičienė.

Olimpiadoje diplomais apdovanoti šie 5-6 klasių mokiniai:

I vieta – 5e klasės mokinė Luknė Adomavičiūtė (mokytoja Lina Kasperavičienė),
II vieta – 5e klasės mokinys Justas Cikanavičius (mokytoja Lina Kasperavičienė),
III vieta – 5b klasės mokinė Liepa Meilutytė (mokytoja Dovilė Butėnienė).

I vieta – 6e klasės mokinys Elijas Fedorininas (mokytoja Dovilė Butėnienė),
II vieta – 6b klasės mokinys Elena Marija Brazytė (mokytoja Ilona Vaitelienė),
III vieta – 6a klasės mokinė Mėja Buklytė (mokytoja Jovita Baubonienė).

Sveikiname nugalėtojus, dėkojame visiems olimpiados dalyviams bei kviečiame savo jėgas išbandyti kitais mokslo metais.
                                                                                                                                            Anglų kalbos mokytojos

Lina Kasperavičienė