Meilė lietuviškam žodžiui

Sausio 26 dieną progimnazijos Aktų salėje vyko Meninio skaitymo konkurso mokyklinis etapas. Džiaugiamės puikiu ir atsakingu mokinių pasiruošimu konkursui. Dvidešimt į sceną lipusių 5 – 8 klasių savo skaitomomis eilėmis ir prozos kūriniais dar kartą priminė, kad lietuvių kalba, nors ir viena sunkiausių pasaulyje, taip pat yra ir viena gražiausių.
    Skaitovus konkursui ruošė progimnazijos lietuvių kalbos mokytojos J. Joneliūtė, D. Klimašauskienė, N. Navickienė, R. Medvedevienė ir D. Miškinis. Atsakingas mokytojų ir mokinių darbas, siekiant gerų rezultatų konkurse, davė puikių vaisių - po ilgų diskusijų ir pasitarimų konkurso komisija į rajoninį konkurso etapą delegavo 8 laureatus. Konkurso mokyklinio etapo laureatais tapo ir progimnaziją vasario 3 dieną rajoniniame etape atstovaus šie mokiniai:
·       Morta Stalaučinskaitė, 5d klasės mokinė (mokytoja Danguolė Klimašauskienė);
·       Simas Kazanavičius, 5b klasės mokinys (mokytoja Jūratė Joneliūnė);
·       Gabrielė Janonytė, 6d klasės mokinė (mokytoja Nijolė Navickienė);
·       Liucija Tamošiūnaitė, 6d klasės mokinė (mokytoja Nijolė Navickienė);
·       Jovilė Dindaitė, 7b klasės mokinė (mokytoja Rita Medvedevienė);
·       Saulė Grendaitė, 7d klasės mokinė (mokytoja Danguolė Klimašauskienė);
·       Austėja Kertenytė, 8b klasės mokinė (mokytoja Jūratė Joneliūnė);
·       Juozapas Bernatonis, 8c klasės mokinys (mokytoja Nijolė Navickienė).
     Dėkojame visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams ir juos ruošusiems mokytojams už meilę lietuviškam žodžiui. Didžiuojamės Jumis visais, o laureatams linkime sėkmės garbingai atstovauti progimnaziją rajoniniame konkurso etape.
                                                                 Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Miglė Balčiūnaitė - Kazanavičienė

Miglė Balčiūnaitė - Kazanavičienė