Kario profesija

Lapkričio 10 d. 4 d klasėje svečiavosi ir pamoką vedė Vainiaus tėvelis Vilmantas Maselskas. Jis mokiniams papasakojo apie save ir pristatė kario profesiją.
     Iš pasakojimo sužinojome, kad Vainiaus tėvelis mokėsi Lietuvoje ir užsienyje, dalyvavo keliose tarptautinėse misijose. Jau anksčiau žinojome, tačiau dar kartą įsitikinome, kad karys turi mokėti bendrauti, jam reikia daug mokytis, būti fiziškai stipriu, ištvermingu, daug sportuoti. Svečias mums parodė, kad eidamas į žygį kartu su savimi kiekvienas karys nešasi kuprinę, kuri sveria apie 30 kg. Patys galėjome įsitikinti, kad ji tikrai sunki, o joje turi sutilpti visi būtiniausi daiktai: maistas, drabužiai, batai, higienos priemonės, miegmaišis ir kiti. Galėjome rankose palaikyti ginklą, pasimatuoti kareivišką liemenę, šalmą. Nors buvome tik po pietų, tačiau neatsisakėme paragauti ir kareiviškos košės, o ji pasirodo tikrai skani ir mums neįprastai paruošiama. Po pamokos išėjome žinodami, kad kario profesija yra labai svarbi ir reikalinga.
       Ačiū tėveliui už įdomią pamoką, už galimybę „pasimatuoti“ kario profesiją.

Aušra Samoškaitė

Aušra Samoškaitė