Verslumo pamoka - Kaziuko mugė

Kovo 4 dieną Vaclovo Giržado progimanazijos Gedimino g. korpuse nušurmuliavo tikrų tikriausia moksleivių Kaziuko mugė. Mintis suorganizuoti tokį nebūtą linksmą renginį kilo 3a klasės moksleivėms Lėjai, Kamilei, Skaistei ir Elžbietai Marijai (aukl. A. Paulauskienė). Mergaitės kreipėsi į direktoriaus pavaduotoją ugdymui Aušrą Kudrevičienę. Vėliau kruopščiai ruošė skelbimus, ėjo į klases ir, vaišindamos saldainiais, kvietė visus į mugę. Oij tai buvo!!! Penktadienį ant prie mokyklos išrikiuotų stalų vaikai išsidėliojo įvairiausius labai skaniai kvepiančius kepinius ir saldumynus, pačių ar su tėvelių pagalba padirbintus rankdarbius, kitokias gražias smulkmenas. Ir pirkėjų tikrai netrūko – mokytojai, moksleiviai, užsuko net tėveliai ir susidomėję praeiviai. Kas uždirbo po vieną kitą eurą, o kas – net ir po keliolika. Bet ne tai svarbiausia, svarbiausia - visiems užteko gerų smagių emocijų. Visi vieningai sutarė, kad tokia mugė – geriausias ir linksmiausias kvietimas ateiti pavasariui...

Elžbieta Marija Brazytė

Asta Paulauskienė