Sveikiname rajoninio skaitovų konkurso laureatus

• Paskelbė : Rita Žukauskaitė
  • Paskelbta: 2022-02-17
  • Kategorija: Pradinis ugdymas

Lapkričio 16 ir 17 dienomis nuotoliniu būdu vyko Kaišiadorių rajono pradinio ugdymo mokinių meninio skaitymo konkursas. Džiugu, kad šio konkurso laureatais tapo ir mūsų progimnazijos mokiniai. 1-2 klasių mokinių grupėje II vietos laimėtoja tapo 2b klasės mokinė Gustė Markevičiūtė (mokytoja Lina Alionienė), o III – ąją vietą užėmė Vilius Vakaris Kašelionis (mokytoja Aušra Samoškaitė). 3-4 klasių mokinių grupėje geriausiai pasirodė ir I-osios vietos laimėtoja tapo mūsų progimnazijos 3e klasės mokinė Patricija Žiužnytė (mokytoja Jūratė Šeškevičienė).
Sveikiname mažuosius skaitovus ir džiaugiamės jų sėkme! O savo laimėjimus mokiniai skyrė mylimai Vaclovo Giržado progimnazijai, kuri šią savaitę mini labai gražią ir jau tradicija tapusią šventę - „Diena už mokyklos garbę“.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Žukauskaitė