Padovanok savo sėkmę!

Mokinių atostogos – puikus metas pedagogams skirti laiką mokymuisi: žinių atnaujinimui ir gilinimui. Šių metų balandžio 5 dieną Kaišiadorių rajono savivaldybės pedagogai susitiko Rumšiškėse, kur vyko kvalifikacijos tobulinimo renginys, skirtas su kolegomis pasidalint gerąja darbo praktika, diegiant atnaujintą ugdymo turinį „Padovanok savo sėkmę“.
    Renginį šiltu kreipimųsi į rajono mokytojus pradėjo Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rimutė Arlauskienė. Po vedėjos sveikinimo žodžio visų susirinkusių mokytojų laukė puiki ir labai įtraukusi paskaita „Dirbtinis intelektas ir mokykla: pritaikymas Kaišiadorių rajono švietime“, kurią pristatė puiki lektorė, WhyAI edukacijų programos vadovė Aurelija Žilionytė. Pagilinę jau turimas žinias dirbtinio intelekto srityje, dar kartą pergalvoję kaip šį „reiškinį“ pritaikyti pamokose mokytojai rinkosi į darbo grupes, kuriose dalinosi savo patirtimis apie dar vienerius metus diegiant atnaujintą ugdymo turinį. Pagal metodines grupes mokytojai buvo suskirstyti į dvylika darbo grupių, kurių tris moderavo mūsų Progimnazijos mokytojos: Daiva Genevičienė, Asta Paulauskienė ir Loreta Statkutė. Dėkojame mokytojoms!
Diena buvo labai darbinga - dovanojusi naujų idėjų ir įkvėpimo tolesniems darbams.
                                Dėkojame darbo grupei už puikų renginį, subūrusį visus rajono mokytojus.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Miglė Balčiūnaitė - Kazanavičienė

Miglė Balčiūnaitė - Kazanavičienė