Slemas - viskas gali būti kitaip

• Paskelbta: 2024-05-13
  • Kategorija: Renginiai
    Gegužės 6 d. 7-8 klasių mokiniai keliavo į susitikimą su projekto „Metai su knyga“ paauglių skaitymo ambasadoriumi slemeriu Juozu Ališausku. Renginys vyko Kaišiadorių viešojoje bibliotekoje.
   Aktorius, įvaldęs slemo žanrą, dirbantis ir mokytoju, J. Ališauskas paauglius pakvietė į atvirą pokalbį: „literatūra parodė man, kad viskas gali būti kitaip, todėl šio projekto metu noriu pasidalinti savo patirtimi ir išklausyti jus. Man įdomu, ar bėgant metams niekas nepasikeitė, ir vis dar sakoma „skaityk, nes reikia“.
   Susitikimo metu svečias su mokiniais kalbėjosi ne tik apie skaitymą, jo naudą, bet apie viską, kas rūpėjo. Padrąsindamas paauglius pačius išmėginti plunksną pasakojo savo kelią į kūrybą, davė išbandyti kūrybos užduotį. Pabaigoje atsakė į skaitytojų klausimus.

Kristina Putnikienė

Kaišiadorių viešoji biblioteka