Kalba gimtoji lūposna įdėta

• Paskelbta: 2024-04-22
„Maža garbė svetimom kalbom kalbėti, didi gėda savos gerai nemokėti...“
                                                                                                    Jonas Jablonskis
     2024 balandžio 17 dieną Vaclovo Giržado progimnazijos konferencijų salėje vyko lietuvių kalbos mokytojų inicijuota popietė-viktorina ,,Kalba gimtoji lūposna įdėta“. Viktorinoje dalyvavo 5-6 klasių komandos. Renginį vedė ir vertino 7-8 klasių mokinių aktyvas. Po daugybės linksmų užduočių susumavus rezultatus paaiškėjo, kad:
penktų klasių grupėje: I vieta - 5d, II vieta - 5b, III vieta - 5a klasė
šeštų klasių grupėje: I vieta - 6a, II vieta - 6b klasė, III vieta - 6d klasė
     Labai smagu matyti, kad mokykloje vyksta tokie renginiai, kuriuose mokiniai gali ne tik parodyti savo žinias, bet ir sužinoti kažką naujo apie mūsų gražią gimtąją kalbą.

Luknė Banevičiūtė, 7a klasės mokinė

Luknė Banevičiūtė, 7a klasės mokinė