Lyderystės projektas ,,Pasimatuok mero kėdę‘‘

Vasario - kovo mėnesiais 5 klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis lankėsi Kaišiadorių rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje, kur susitiko su rajono meru Šarūnu Čėsna ir jo patarėja Viktorija Kanapinskaite ir buvo supažindinti su čia vykstančių posėdžių tvarka.
     Rajono meras papasakojo mokiniams apie savo, savivaldybės Tarybos ir administracijos darbą bei apžvelgė kitus, su vietos savivalda susijusius klausimus.
     Mokiniai domėjosi mero dienotvarke, teiravosi, su kokiais klausimais dažniausiai į jį kreipiasi miesto ir rajono gyventojai.
    Vėliau mokiniai buvo pakviesti į mero kabinetą, kur turėjo galimybę pasėdėti - „pasimatuoti“ jo kėdę bei pasivaišinti Lietuvos kultūros sostinės logotipu puoštais šokoladukais.

Lina Kasperavičienė

Viktorija Kanapinskaitė