Kaziuko mugės šurmulys

Šį pavasarį progimnazijos mokiniai pasitiko ilgai lauktu triukšmingu ir smagiu Kaziuko mugės šurmuliu. Mugėje prekiavo 5-8 klasių mokiniai: iš viso net 61 dalyvis. Aktyviausi prekybininkai buvo 5a klasės mokiniai – net keturiolika! Nedaug nuo jų atsiliko ir 5b klasė.
    Visi mugės dalyviai turėjo galimybę bent trumpam tapti tikrais prekybininkais. O pirkėjai galėjo įsigyti pačių įvairiausių skanėstų, papuošalų, megztų kepurėlių, atvirukų, paveikslų, žaislų, visko ir neišvardinsi.
     Esame dėkingi mokiniams, kurie išdrįso atskleisti savo talentus ir pamėginti užsidirbti pinigų.
     Su pirmąja pavasario diena, su gera nuotaika. Būkit linksmi, sveiki ir kūrybingi!!!
                                                                       Mokinių komitetas

Lina Kasperavičienė