Pokštas ar saldainis

Keletą savaičių prieš mokinių atostogas Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos MAK‘o nariai, kartu su koordinatore Lina, aktyviai ruošėsi šventinei diskotekai „Pokštas ar saldainis“: kūrė linksmas užduotis, žaidimus, viktorinas, sudarė dainų grojaraštį, galvojo, kokiu personažu apsirengs.
    Artėjančios diskotekos nuotaiką buvo galima justi jau nuo ketvirtadienio popietės, kai progimnazijos antrojo aukšto fojė bei aktų salėje buvo sukurta teminė instaliacija. O penktadienį, ilgųjų pertraukų metu 5-8 klasių mokiniai dalyvavo viktorinose, kur laimėtojų laukė pokštai ir siurprizai.
    Diskotekos metu įdomiai ir išradingai pasipuošę mokiniai aktyviai dalyvavo žaidimuose, smagiai šoko, rinko išradingiausių kostiumų dešimtuką, patyrė begalę šaunių emocijų ir įspūdžių.
     Dėkojame Progimnazijos administracijai - kad leido surengti renginį ir palaikė mus, klasių vadovams - už budėjimą diskotekos metu, mokiniams - už pagalbą organizuojant renginį ir tvarkantis po jo.

MAK‘o komanda

Lina Kasperavičienė