Mokinių prezidentė Rusnė apie garbę ir save...

Dienos už mokyklos garbę proga mokinių prezidentė Rusnė Stankevičiūtė (8e), kartu su Irūna Kolupailaite (8c) ir Vilte Sinkevičiūte (8d) lapkričio 20-21 dienomis lankėsi pas ketvirtokus. Aštuntokės kartu su mokiniais aktyviai diskutavo apie tai, kas yra garbė, garbingas žmogus, mokykla, mokinys, kodėl ši savybė yra itin svarbi. Be to mokiniai turėjo puikią progą susipažinti su mokyklos prezidente Rusne, užduoti jai įdomių klausimų bei pasiūlyti naujų idėjų.
     Merginų komanda taria nuoširdų ačiū jas priėmusioms 4-ų klasių mokytojoms bei mokiniams, giria ketvirtokus už puikų mokyklinės uniformos dėvėjimą ir pažada, kad bent keletą pasiūlytų idėjų pasistengs įgyvendinti kartu su MAK'o kolektyvu.

Lina Kasperavičienė

Lina Kasperavičienė, Rusnė Stankevičiūtė