Edukacija sodyboje „Gyvas kalnas“

Rudeniui atėjus, vaikai vis labiau gilinasi į gamtos pasaulį, stebėdami jos pokyčius ir mokydamiesi pažinti aplinką. Priešmokyklinių grupių „Obuoliukai“ ir „Pelėdžiukai“ vaikai lankėsi kaimo sodyboje „Gyvas kalnas“. Vaikai turėjo puikią progą iš arčiau susipažinti su naminiais gyvūnais ir paukščiais – jie maitino ožkas, triušius, šuniukus, katiną, lesino vištas ir antis. Apžiūrėjo grybus, aiškinosi, kuriuos grybus galima valgyti, o kurių reikėtų vengti. Po įdomios pažinties su gyvūnais, vaikai smagiai leido laiką žaidimų labirinte, kuriame rinko paslėptus kiaušinius. O vėliau atsipalaidavo ant hamakų ir sūpynių, mėgaudamiesi grynu oru ir smagia diena gamtoje. Čia vaikai pasidžiaugė gamta, daug sužinojo apie gyvūnus, pajuto kaimo atmosferą. Ši sodyba tarsi užburia ir kviečia sugrįžti dar kartą, nes visi čia jaučiasi laisvi, laimingi ir tikrai gyvi.

Mokytoja Lijana Kajauskaitė