Naujos galimybės šiuolaikiniam ugdymui

• Paskelbė : Lina Bartkevičienė
  • Paskelbta: 2023-05-04
  • Kategorija: Aktualijos
   Švietimo pažangos programoje „Tūkstantmečio mokyklos“ (TŪM) prasideda įgyvendinimo etapas – patvirtintas 22-iejų pirmojo srauto savivaldybių pažangos planų finansavimas ir pradėtos pasirašyti jungtinės veiklos sutartys. Pirmajame sraute dalyvauja 22 savivaldybės, joms bus skirta 109 mln. eurų.
    Iš Kaišiadorių rajono savivaldybės projekte dalyvauja keturios mokyklos: Vaclovo Giržado progimnazija, Algirdo Brazausko gimnazija, Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija ir Žiežmarių gimnazija.
     Pirmojo srauto pažangos planų įgyvendinimas baigsis 2025 metų balandį. Per šią vasarą įvyks dalis infrastruktūros pritaikymo darbų, bus įsigytos naujos ugdymo priemonės, nuo rugsėjo startuos mokymai bei ugdymo stiprinimo veiklos, darbą mokyklose ir savivaldybėse pradės TŪM sričių koordinatoriai.