What do you know about Klaipėda?

• Paskelbta: 2022-05-27
  • Kategorija: Konkursai
      Artėjant vasaros atostogoms anglų k. pamokose jau pradėjome svajoti ir kalbėti apie atostogas, keliones, pajūrį...
     Tikriausiai labiausiai vasaros laukia 4b klasės mokiniai, kurie sumanūs, aktyvūs, kūrybingi, muzikalūs ir labai mėgsta priimti angliškus iššūkius... Tad, šį mėnesį mokiniai, padedami kalbų mokytojos, priėmė iššūkį sudalyvauti respublikinėje, nuotolinėje anglų k. olimpiadoje "What do you know about Klaipėda?", skirtoje Klaipėdos 770-osios metinėms paminėti. Teko rungtis su kitų regionų 4-6 kl. stipriausiomis mokinių komandomis ir laisvalaikį skirti olimpiados pasiruošimui. Buvo smagu sužinoti apie Klaipėdą įdomių ne tik dabarties, bet ir istorinių faktų. 4b klasės komanda tikrai kovinga.
     Drąsiausieji ir ištvermingiausieji olimpiados dalyviai: Liepa Meilutytė, Simas Kazanavičius, Ela Žilinskaitė, Dominykas Buglovas. Ačiū mokiniams!