Mokyklinė anglų kalbos olimpiada 3-4 klasių mokiniams

• Paskelbta: 2022-03-24
  • Kategorija: Konkursai
Kovo 22 d. progimnazijoje vyko 3-4 klasių mokinių mokyklinė anglų kalbos olimpiada, kurioje dalyvavo 26 mokiniai. Olimpiados tikslas - skatinti mokinių sąmoningą požiūrį į anglų kalbos mokymąsi, norą domėtis ir gilinti savo žinias, taip pat įvertinti 3-4 klasių mokinių anglų kalbos gebėjimus ir kompetencijas bei diplomais apdovanoti po tris 3 ir 4 klasių mokinius. Gabiausi 3-4 klasių mokiniai atliko skaitymo bei įvairias kalbos vartosenos užduotis. Mokinius mokyklinei anglų kalbos olimpiadai ruošė anglų kalbos mokytojos: Lina Lelešienė, Aušra Sapitavičienė, Gitana Valkavičienė ir Lina Kasperavičienė.
Olimpiadoje buvo įvertinti ir apdovanoti net šeši 3-4 klasių nugalėtojai. Jiems įteikti diplomai, o kitiems olimpiados dalyviams įteiktos padėkos bei saldžios dovanėlės.

I vieta – 3c klasės mokinė Raminta Veličkaitė (mokytoja Lina Lelešienė),
II vieta – 3d klasės mokinys Aronas Jurkus (mokytoja Gitana Valkavičienė),
II vieta – 3b klasės mokinys Dovydas Ronis (mokytoja Gitana Valkavičienė).

I vieta – 4c klasės mokinė Barbora Staveckaitė (mokytoja Gitana Valkavičienė),
II vieta – 4a klasės mokinys Benas Bankauskas (mokytoja Lina Kasperavičienė),
III vieta – 4a klasės mokinys Eimantas Misevičius (mokytoja Lina Kasperavičienė).

Sveikiname nugalėtojus, dėkojame visiems olimpiados dalyviams bei kviečiame savo jėgas išbandyti kitais mokslo metais.

Anglų kalbos mokytojos

Lina Kasperavičienė