JUDĖJIMO KONKURSŲ REZULTATAI

Vasario – kovo mėnesiais vyko akcijos, skirtos fiziniam aktyvumui skatinti. Mūsų progimnazijos bendruomenė dalyvavo dviejose akcijose: LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos „Žingsnių  iššūkis klasei su programėle walk15“ ir Kaišiadorių VSB „Judėk, judėk ir netingėk“ (apie tai jau rašėme mokyklos internetiniame puslapyje 02-21). Iniciatyvoms baigiantis, suvedėme rezultatus ir skelbiame laimėtojus.
Konkurse „Judėk, judėk ir netingėk“ Kaišiadorių rajone pavienių asmenų grupėje III-ąją vietą laimėjo Agneta (1c) ir Kristiana (2e) Banionytės.

Atskirai susumavus taškus mūsų progimnazijoje vietos paskirstytos taip: tarp pradinių klasių mokinių: I vieta – Matas Jucys (3c), II vieta – Vesta Tebėraitė (3a), III vieta – Jokūbas Kobilinskas (1e), IV vieta – Barbora Staveckaitė (3c), Gustė Adukaitė (3c). Tarp vyresniųjų mokinių: I vieta – Tėja Žilinskaitė (7d), II vieta – Emilija Janonytė (7d), Matas Kudrevičius (7d), III vieta – Kamilė Varankinaitė (7d). Tarp klasių (grupių): I vieta – 8c klasė, vadovė J. Krutkevičienėm II vieta – 7e klasė, vadovė V. Krikščiūnienė.
Konkurse „Walk15“ dalyvavo dvylika klasių (grupių): 2e, mokytoja J. Šeškevičienė, 4a, mokytoja R. Sausaitienė, 4e, mokytoja R. Balčiūnienė, 5b, mokytoja J. Baubonienė, 5d, vadovė R. Vilimienė ir mokytojas V. Morkūnas, 6c, vadovė L. Kasperavičienė, 7d, vadovė D. Nasevičienė, 7e, vadovė V. Krikščiūnienė, 8a, vadovė I. Vaitelienė, 8b, vadovė S. Žukauskienė, 8c vadovė J. Krutkevičienė, 8d, vadovė L. Kačiulienė.
Lyderių penketukas: I vieta – 8d klasė, 4 533 571 žingsnių. Tai gausiausia dalyvių grupė, ėjo visi klasės mokiniai. II vieta – 6c klasė, 3 557 767 žingsnių, III vieta – 7d klasė, 3 490 814 žingsnių, IV vieta – 2e klasė, 3 145 621 žingsnių, V vieta – 5b klasė, 2 172 715 žingsnių.
Toliausiai „nukeliavę“ mokiniai: I vieta p Gabrielė Mordusaitė (7d) 465 298 žingsniai, II vieta - Jogaila Lelešius (2e) 436 699 žingsniai, III vieta - Lėja Banevičiūtė (2e) 402 121 žingsniai.
Kartu su vaikais žingsniavo tėvai, vieni mažesniuosius lydėdami, kiti praktikuodami sveiką gyvenimo būdą. Nepralenkiami buvo Beatričės (8d) tėvai R. ir K. Gurskai: prisijungė prie akcijos ir daugelį „aplenkė“ žingsnių skaičiumi. Toliausiai „nuėjo“ mokytojos J. Šeškevičienė ir L. Kačiulienė. Ši akcija buvo skirta mokiniams, bet tėvų ir mokytojų dėka tapo visos bendruomenės veikla. Pavyzdys - geriausias mokytojas, o vaikščiojimas, tapęs „geruoju“ virusu, plinta toliau. Dar „einantiems“ linkime sėkmės, visus sveikiname laimėjus pagrindinį prizą - SVEIKATĄ. Padėkos dalyvavusioms klasėms, prizas 8d klasei ir trims mokiniams, pasiekusiems geriausius rezultatus, bus įteiktos susitikus mokykloje, kai tik leis sąlygos.

Straipsnio iliutracija - Gabrielės Mordusaitės (7d) nuotrauka
Projekto „Sveikatą stiprinanti mokykla“ vadovė V. Krikščiūnienė