Mes visi esame skirtingi, tačiau visi – vienodai svarbūs

• Paskelbė : Rita Žukauskaitė
  • Paskelbta: 2022-02-17
  • Kategorija: Prevencija

Pasaulyje mūsų tiek daug ir visi esame tokie skirtingi: vieni aukšti, kiti žemi, vieni stambūs, kiti liekni, vienų plaukai šviesūs, kitų tamsūs, vienų oda šviesi, kitų tamsi, kažkas dievina kiną, o kažkas mėgaujasi klasikine muzika, kažkas intensyviai sportuoja, o kažkas labiau mėgsta poilsį... Ir mums nebūtina būti vienodiems, kad taikiai pasaulyje tilptumėm visi. Mums nebūtina keisti savo pomėgių ar įsitikinimų, kad su pagarba galėtumėm priimti kitą. Mes netgi galime su kažkuo nesutikti, tačiau mes suprantame, jog mūsų pasirinkimai taip pat ne visiems turi būti priimtini. Tačiau dėl vieno dalyko mes sutinkame visi: mes visi esame SKIRTINGI, tačiau visi – VIENODAI svarbūs.
Prisijungdami prie lapkričio 16 dieną visame pasaulyje minimos Tarptautinės tolerancijos dienos, lapkričio 15 – 18 dienomis Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje pertraukų metu kartu su mokiniais, socialine pedagoge Audrone ir psichologe Aida taip pat kalbėjome apie toleranciją. Visi mokinių darbai, piešiniai ir mintys galiausiai tapo nedideliu tolerancijos miesteliu, puošiančiu progimnazijos fojė. Linkime visiems šiame „tolerancijos mieste“ gyventi būnant savimi, bet gerbiant ir priimant kitą.
Aida ir Audronė