Sėkmė konkurse „Saugaus eismo ABC“

Gegužės 15 d. atvirajame jaunimo centre „Mazgas“ vyko Kaišiadorių rajono savivaldybės švietimo įstaigų priešmokyklinių grupių vaikų konkursas „Saugaus eismo ABC“. Konkurse varžėsi 6 komandos. Komandos turėjo atlikti keturias teorines užduotis – pristatyti kūrybinį darbą saugaus eismo tema ir jį pakomentuoti, prisistatyti komandai, atsakyti į klausimus apie saugų eismą, įvardyti kelio ženklus. Vėliau visos komandos dar turėjo atlikti dvi praktines užduotis - pereiti gatvę reguliuojamą šviesoforo ir pereiti gatvę pėsčiųjų perėjoje. Visos komandos puikiai atliko visas užduotis ir pademonstravo geras Kelių eismo taisyklių žinias. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad visos trys mūsų progimnazijos komandos užėmė prizines vietas.
1 vietą laimėjo komanda “Saugiosios švieselės“ (mokytoja Živilė Gibaitė – Matiukienė).
2 vietą – komanda „Saugūs vaikučiai (mokytoja Danguolė Šiaulienė).
3 vietą – komanda „Ryškieji atšvaitukai“ (mokytoja Lijana Kajauskaitė).
   Nugalėtojams buvo įteikti sveikinimo raštai ir prizai. Dėkojame mokytojoms už puikų vaikų paruošimą konkursui.

PUG mokytoja Danguolė Šiaulienė