Edukacija T. Ivanausko zoologijos muziejuje

Džiaugiantis paskutinėmis rudens dienomis, priešmokyklinio ugdymo grupių „Obuoliukai“ ir  „Pelėdžiukai“ vaikai vyko į Kauno T. Ivanausko zoologijos muziejų. Drauge visi dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Žvėreliai, pažįstami iš pasakų“. Užsiėmimo metu vaikai apžiūrėjo įspūdingo dydžio ir grožio žinduolius, kurių gausu ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Taip pat klausėsi muziejaus darbuotojos pasakojimų apie gyvūnus, jų savybes ir svarbą.
    Vėliau vaikai apžiūrėjo ir kitas muziejuje esančias ekspozicines sales, kuriose galėjo pamatyti iš įvairių pasaulio kraštų atvežtų įvairių kriauklių, žuvų, vabzdžių, paukščių, žinduolių, roplių...
     Muziejuje vaikai patyrė pažinimo džiaugsmą, pagilino žinias, įsitikino, kad gyvūnijos pasaulis labai didelis ir įdomus. Visa tai žadina vaikų smalsumą, žingeidumą, skatina būti neabejingus gamtai ir atsakingus už ją.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Lijana Kajauskaitė