Folkloro festivalis „Čyru vyru pavasaris“

Prasidėjus vasarai jau septynioliktąjį kartą Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla – darželis „Vaikystės dvaras“  visus, neabejingus tautinėms tradicijoms, meilei savo gimtajam kraštui ir kultūriniam paveldui, sukvietė į tradicinę rajoninę vaikų folkloro  šventę „Čyru vyru pavasaris“. Šių metų šventės simbolis - žirgas. Tik atvykusius dalyvius svetingai pasitiko šventės organizatoriai ir vaišino namine duona.
  Į tradicinę vaikų folkloro šventę susirinkę dalyviai nepritrūko geros nuotaikos. Vieni kitus džiugino nuotaikingomis dainelėmis, smagiais žaidimais ir linksmais pasakojimais. Šioje folkloro šventėje skambiai pasirodė  ir mūsų mokyklos priešmokyklinukų komanda (vadovė Rasa Zaksienė), kuri taip pat pristatė ir kūrybinius darbus tema „Žirgas“.
   Šventės pabaigoje visi kartu smagiai pašokome, išmokome naują žaidimą, pabendravome. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis, simbolinėmis statulėlėmis „Pasaga“ ir padėkos raštais.

Priešmokyklinės grupės mokytoja Danguolė Šiaulienė