Linksma ir nuotaikinga kelionė

Pavasario saulutei vis skaisčiau šviečiant, smagu pakeliauti. Priešmokyklinės ugdymo „Pelėdžiukų“ grupės vaikai, norėdami turiningai ir aktyviai praleisti laisvalaikį, lankėsi Jonavoje įsikūrusiame alpakų ūkyje „Jonavos Alpakos“. Svetingos šeimininkės vaikams papasakojo apie alpakas - kaip jos atsirado jų ūkyje, kas joms patinka, kuo alpakos skiriasi nuo kupranugarių, ar lamų ir kt.. Vaikai taip pat galėjo tiesiogiai pabendrauti su šiais mielais gyvūnais, juos paglostyti, pamaitinti, pavedžioti bei su jomis  nusifotografuoti.
    Vėliau lankėmės vaikų žaidimų kieme „Pepės Ilgakojinės vilaitė“. Mus nuotaikingai pasitiko šeimininkė, kuri pakvietė į rašytojos Astridos Lindgren personažo Pepės Ilgakojinės ryškius namus - su virtuve, miegamuoju, keista rūbų spinta, stebuklinga kėde ir balkonu, iš kurio galima nusileisti čiuožykla. Kieme yra naminių gyvūnų: vištų, triušių, balandžių, ožkų, senovinių kiemo žaidimų ir netgi senovinis Pepės Ilgakojinės automobilis. Atsisveikinat Pepė Ilgakojinė pakvietė visus į nuotaikingas muilo burbulų gaudynes. Turiningai praleidę laiką ir kupini puikių įspūdžių, sugrįžome namo.
Priešmokyklinės grupės mokytoja Danguolė Šiaulienė