Žiemos pasaka apie draugystę

Draugystė – didelė vertybė mūsų visų gyvenime. Priešmokyklinio ugdymo „Obuoliukų“ grupės vaikai stiprino šią vertybę vaidindami žiemos pasaką apie draugystę. Šios pasakos metu Pelytė ieškojo savo pamestos pirštinės, o kiti pasakos veikėjai jai padėjo ją surasti. Ieškodami pirštinės veikėjai dainavo, išdykavo, šoko, gėrė skanią arbatą, keliavo su traukinuku. „Obuoliukų“ grupės vaikai šią pasaką suvaidino ne tik kitų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiams, bet ir trečios klasės mokiniams, taip stiprindami ir puoselėdami tarpusavio santykius, draugystę. Pasirodymo metu žiūrovai įsitraukė į kūrybinį procesą ir kartu su spektaklio veikėjais linksmai dainavo ir šoko. Vaidindami vaikai mokėsi taisyklingai ir raiškiai tarti žodžius, turtino kalbos žodyną, mokėsi išreikšti emocijas kalba bei judesiais.  Buvo smagiai praleistas laikas, kuris suteikė vaikams daug džiaugsmo bei nepamirštamų akimirkų.

PUG mokytojos Lijana Kajauskaitė ir Rasa Zaksienė