Rekordas!!! Nuo idėjos iki didelio rezultato

• Paskelbė : Rita Žukauskaitė
  • Paskelbta: 2023-12-22
  • Kategorija: Pradinis ugdymas
     Gruodžio 20 d. Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos valgykloje aidėjo garsūs plojimai, skambėjo REKORDAS!!! REKORDAS!!! 109 metrai, 97 centimetrai!!!
    4b klasės bendruomenė priėmė iššūkį pagerinti 2016 m. iškepto ilgiausio Kalėdinio kūčiuko rekordą progimnazijoje 37,49 metro. Ir jiems pavyko!  Pavyko pagerinti senąjį rekordą ir sukurti ilgiausią Kalėdinį kūčiuką. Į pagalbą ketvirtokams atėjo Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos mokinės ir jų vadovė Dalia Šakienė, mokinių mamytės ir močiutės. Komandose darbas virte virė, kuriam kūrybingai vadovavo klasės mokytoja Lina Alionienė. Įvairios ir įtraukiančios pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, matematikos, muzikos užduotys ir praktinė veikla teikė mokiniams mokymosi ir pažinimo džiaugsmą. Įvykusi veikla „Kvepiančios Kalėdos“ atnešė vertingą dovaną 4b klasės bendruomenei, progimnazijai, kad dalindamiesi gyvenimiška patirtimi, mokydamiesi taikyti įgytas žinias ir kūrybiškai jas pritaikydami, galime siekti didelių tikslų.
     Sėkmės klasės bendruomenei ieškant naujų idėjų, tikėjimo savo galiomis siekiant didelio, reikšmingo rezultato.
     Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Kudrevičienė