Kepurėtoji eglutė

Žiemos šventėms nenumaldomai artėjant, pats metas pagalvoti ir apie pagrindinį jų simbolį – žaliaskarę Kalėdų eglutę.
    Kokios Kalėdos be kalėdinės eglutės? Tačiau argi nebūtų puiku išsaugoti medelį ir nekirsti jo vien tam, kad galėtume pasidžiaugti Kalėdine dvasia? Kalėdinė eglutė nebūtinai turi būti tikra – ją galima pasigaminti iš pačių įvairiausių daiktų ir bent tiek prisidėti prie gamtos tausojimo.  4c klasės mokiniai šiais metais išbandė kiek kitokį eglutės puošimą, o ir pati eglutė netradicinė.
   Pasitelkę savo fantaziją bei kruopštumą, iš siūlų pagaminome kepurytes, kurios tapo puikiais žaisliukais mūsų netradicinei eglutei. Puošdami šią netradicinę eglutę, patyrėme daug džiaugsmo ir gerų emocijų. Galbūt kai kam tai pasirodys ir ne eglutė, o Kalėdų dekoracija. Tebūnie. Juk svarbu visai kas kita – kokią nuotaiką ji sukuria ir ką atvilioja į namus...
     Linkime, kad Kalėdų senelis neaplenktų visų namų – ir su tradicinėmis, ir su originaliomis eglutėmis ar visai be jokių puošmenų.

Jolita Aleknavičiūtė

Jolita Aleknavičiūtė