Linkėjimai iš Progimnazijos keliauja į Lenkiją

Mokslo metams beveik baigiantis, norime pasidžiaugti prasidedančia gražia Progimnazijos draugyste su Lenkijos Bendzino miesto mokykla (https://www.sp11bedzin.edu.pl/). Tikime, kad šis bendradarbiavimas bus naudingas tiek mūsų, tiek Bendzino mokyklos mokiniams ir mokytojams plečiant savo akiratį bei ugdant kultūrinį sąmoningumą.
Projekto metu siekiama, kad mokiniai bendraudami tarpusavyje ne tik gilintų anglų kalbos žinias bei gebėjimus, bet tuo pačiu turtintų savo žinias apie savo miestų istoriją, puoselėjamas tradicijas.
     Mokiniai jau apsikeitė savo pačių kurtais filmukais apie gimtuosius miestus, susitiko virtualiuose susitikimuose. O kas bus toliau – parodys laikas. Su nekantrumu laukiame naujų užduočių, iššūkių, o galbūt ir gyvų susitikimų.

Jovita Baubonienė

Jovita Baubonienė