Išspręsk, o tada švęsk!

Gegužės 9 d. – Europos diena. Minėdami šią dieną, 5-8 klasių mokiniai dalyvavo dvejose veiklose, kurias koordinavo geografijos ir istorijos mokytojos: orientaciniame žaidime ir Europos egzamine.
    Žaidimo „Europos pėdsakai Kaišiadoryse“ metu reikėjo ieškoti mūsų mieste objektų, kurie susieti su įvairiomis Europos valstybėmis. Mokiniai noriai keliavo po įvairias miesto erdves ir pasitikrino savo spėjimus bei žinias. Egzaminas - tai įdomi, nuotaikinga 10 klausimų viktorina su pasirenkamais atsakymų variantais apie Europos Sąjungą. Europos egzaminas kvietė šūkiu „Išspręsk, o tada švęsk!“. O švęsti tikrai turime ką: 2024 m. sukanka 20 metų, kai Lietuva prisijungė prie Europos Sąjungos.
     Sveikiname 8c klasės mokinę Smiltę Melkūnaitę, tikrą eurožinovę, kuri atsakė teisingai į visus 10 klausimų.

Violeta Prokarenkienė, Violeta Krikščiūnienė