Sportuojame, dalyvaujame, laimime

• Paskelbė : Lina Bartkevičienė
  • Paskelbta: 2022-11-14
  • Kategorija: Didžiuojamės
    Progimnazijoje daug dėmesio skiriame mokinių judėjimui, sveikai gyvensenai, sportui: veikia daug sportinės krypties būrelių, rengiame tarpklasines varžybas, dalyvaujame rajono sportiniuose renginiuose.
    Spalio mėsnesį vyko 6-tų klasių kvadrato varžybos. Pirmą vietą iškovojo 6b klasė. Sveikiname geriausiai kvadratą žaidžiančius šeštokus. Šiuo metu vyksta 5-tų klasių kvadrato  varžybos. Laukiame baigiamųjų susitikimų.
     Lapkričio 10 d.  dalyvavome Kaišiadorių rajono savivaldybės mokyklų sporto žaidynių 2010 metų gimimo mergaičių kvadrato varžybose. Žaidėme ketverias varžybas ir visas laimėjome. Užėmėme pirmąją vietą ir iškovojome teisę žaisti zoninėse varžybose.
     Smagu, kad Progimnazijos mokiniai noriai dalyvauja sporto renginiuose, dar smagiau, kai Progimnazijos direktorius mus, laimėjusius taurę, pasitinka su dovanomis.