Listen to write

Gegužės 29 – birželio 2 dienomis progimnazijos 3 ir 4 klasių mokiniai dalyvavo anglų kalbos diktanto rašymo čempionate „Listen to write“. Diktanto rašymo tikslas buvo ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, gilinti mokinių anglų kalbos žinias. Mokiniai rašė diktantą klausydami įrašo. Diktantai buvo trijų sudėtingumo lygių lengvas, vidutinis ir sudėtingas.
       Puikiai  dalyvavo diktanto rašymo čempionate šie mokiniai:
Mantas Brinevičius (3a klasė), Arijus Kapačinskas (3a klasė), Luknė Kubiakaitė (3a klasė), Mantvydas Kursevičius (3a klasė), Aistė Kvietelaitytė (3a klasė), Melita Liubševičiūtė (3a klasė), Liepa Marcinkevičiūtė (3a klasė), Joris Skorokodas (3a klasė), Domas Šaka (3a klasė), Emilis Šriubša (3a klasė), Aurėja Lažauninkaitė (3d klasė), Vainius Maselskas (3d klasė), Arnas Ramaška (3d klasė), Gustas Bandzevičius (3e klasė), Jokūbas Kobilinskas (3e klasė), Ignas Noreika (3e klasė), Vesta Zagurskytė (3e klasė), Magdalena Di Giamberardino (4d klasė), Kotryna Kulbickaitė (4d klasė).
      Džiaugiamės mokinių raštingumu! Sveikiname ir linkime sėkmės kituose konkursuose!
                                                        Anglų kalbos mokytoja Gitana Valkavičienė

GITANA VALKAVIČIENĖ