Mūsų mokiniai - Kaišiadorių r. atstovai STEAM olimpiadoje

Respublikinė STEAM olimpiada vyko Klaipėdos universitete. Klaipėdos universitetas nuo 2017 m. organizuoja 5-8 klasių mokinių gamtos mokslų – biologijos olimpiadą, kuri palaipsniui peraugo į gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, matematikos mokslų ir kūrybiškumo ugdymo – STEAM – olimpiadą. Šios olimpiados unikalumas – vienintelė olimpiada, kuri sukviečia jaunuosius talentus ir gamtos žinovus iš visos Lietuvos.
     Lietuvos 7-oje STEAM (gamtos mokslų- biologijos) olimpiadoje Kaišiadorių rajoną atstovavo Progimnazijos mokinės: 7b klasės mokinė Jovilė Dindaitė ir 8a klasės mokinė Emilija Marija Brazytė.  Jovilė Dindaitė užėmė III vietą Lietuvos STEAM olimpiadoje. Sveikiname Jovilę

Biologijos mokytoja Janina Krutkevičienė

Janina Krutkevičienė