Ketvirtokų veiklos 4K projekte

Lapkričio 15 dieną 4a klasės mokiniai išsiruošė į ekskursiją. Tik šįkart šiek tiek neįprastai, mat tai viena iš penkių pradinių klasių, kuri dalyvauja 4K projekte ir mokosi savo veikloms kelti tikslus. Taigi prieš išvažiuodami mokiniai išsikėlė tikslą – sužinoti kuo daugiau apie traukinius, jų istoriją ir grįžus ja pasidalinti su klasės draugais ir kitais mokyklos mokiniais – ir į kelią. Kelionė iki Vilniaus ne kuo kitu, o traukiniu, neprailgo, o Geležinkelių muziejus pasirodė labai įdomus, kupinas interaktyvių veiklų! Grįžę mokiniai ruošė plakatus, pateiktis ir netgi įtraukiančias viktorinas, kurios padėjo ne tik patiems prisiminti tai, kas buvo išgirsta ir pamatyta, tačiau ir apie traukinius ir jų istoriją sužinoti ir kitiems mokyklos mokiniams.

Dėkojame 4a klasės mokiniams ir jų mokytojai Astai.

Kristina Brazauskienė

Asta Paulauskienė