Užsienio kalbos mokėjimas - langas į pasaulį

Kovo 15 d. progimnazijoje vyko jau tradicija tapusi mokyklinė anglų kalbos olimpiada, skirta 3-4 klasių mokiniams, kurioje dalyvavo 19 mokinių. Šiuo renginiu siekiame skatinti mokinių sąmoningą požiūrį į anglų kalbos mokymąsi, norą domėtis ir gilinti savo žinias, taip pat įvertinti 3-4 klasių mokinių anglų kalbos gebėjimus ir kompetencijas.     Gabiausi 3-4 klasių mokiniai atliko klausymo, teksto suvokimo bei kitų kalbos vartosenos užduočių. Mokinius mokyklinei anglų kalbos olimpiadai ruošė anglų kalbos mokytojos: Lina Lelešienė, Aušra Sapitavičienė, Gitana Valkavičienė ir Jovita Baubonienė.
    Olimpiadoje buvo įvertinti ir apdovanoti net septyni 3-4 klasių nugalėtojai. Jiems įteikti diplomai, o kitiems olimpiados dalyviams įteiktos saldžios dovanėlės.

I vieta – 3d klasės mokinys Vainius Maselskas (mokytoja Gitana Valkavičienė),
II vieta – 3c klasės mokinė Elžbieta Kanclerytė (mokytoja Aušra Sapitavičienė),
III vieta – 3b klasės mokinė Gabija Markevičiūtė (mokytoja Aušra Sapitavičienė);
III vieta – 3b klasės mokinys Lukas Kasputis (mokytoja Aušra Sapitavičienė);

I vieta – 4c klasės mokinė Raminta Veličkaitė (mokytoja Lina Lelešienė),
II vieta – 4c klasės mokinė Augustė Laimutytė (mokytoja Lina Lelešienė),
III vieta – 4e klasės mokinė Ineta Menšikovaitė (mokytoja Aušra Sapitavičienė).

Sveikiname nugalėtojus, dėkojame visiems olimpiados dalyviams bei kviečiame savo jėgas išbandyti kitais mokslo metais.
                          Anglų kalbos mokytojos

Lina Kasperavičienė