Fotografija - kodėl gi ne?

  • Paskelbė : Lina Bartkevičienė
  • Paskelbta: 2022-03-23
  • Kategorija: Ugdymas karjerai
     Kovo 18 dieną progimnazijos informaciniame centre - bibliotekoje vyko profesijų savaitės edukacinės veiklos 7-tų klasių mokiniams – susitikimas su Žiežmarių kultūros centro kultūrinių veiklų koordinatoriumi Aivaru Jonyka. Jis yra projekto „Meno sienos“ įkūrėjas ir fotografas profesionalas.
    Edukacijos metu septintokams atsiskleidė fotografavimo meno paslaptys. Aivaras įvardijo keletą svarbiausių fotografijos teorijos niuansų, o po to mokiniai atliko praktines užduotis – fotografavo įvairius objektus progimnazijos erdvėse. Mokinių nuotraukos buvo aptartos, paaiškinta, ką profesionalus fotografas darytų kitaip. Kai kurie mokiniai sulaukė pagyrimų už puikiai padarytas fotografijas, gerą skonį, meniškumą.
    Mokiniai aktyviai įsitraukė į veiklas, drąsiai ėmėsi foto iššūkio, ieškojo progimnazijoje ir jos teritorijoje tinkamų kadrų. Turėdami mobiliuosius telefonus su geromis kameromis fotografuojame visi ir galvojame, kad tai daryti mokame. Edukacijos metu mokiniai gavo vertingų profesionalių patarimų, kad jų daromos nuotraukos būtų gražesnės, o taip pat susipažino su fotografo profesija.
                                                                                                           Edukacijos iniciatorė Rūta Radavičienė

Nuotraukos:
Rūta Radavičienė

Nepamirškite padėkoti autoriui