Smagios veiklos gamtoje

Pasidžiaugti rudens spalvomis ir ieškoti kitų rudens ženklų, „Pelėdžiukų“ vaikai su mokytoja Danguole ir padėjėja Inga, išsiruošė pasivaikščioti Girelės miško takeliais. Išvykos tikslas - susipažinti su miško augalų įvairove, stebėti, tyrinėti, klausinėti ir atrasti įstabius augalų pokyčius šiuo metų laiku. Keliaudami miško takeliais vaikai stebėjo, kaip rudenį keičiasi medžių lapų spalva, tyrinėjo kokias sėklas ar vaisius subrandino augalai, bandė atpažinti medžius iš lapų ir sėklų, matavo medžių kamienų storį ne tik matavimo juosta, bet ir apkabindami savo mažutėmis rankelėmis. Vaikams taip pat labai patiko ieškoti gamtos lobių ir juos fiksuoti savo užduočių lapuose. Miške išgirdome mums skirtą medžių ošimo melodiją, likusių žiemoti paukštelių balsus. Geriausiai vaikai pajus gamtą  tik patys galėdami liesti, stebėti, tyrinėti. Smagiai praleidome laiką gamtoje, pasisėmėme stiprybės it tkimės, kad tai dar vienas žingsnelis vaiko ir gamtos draugystės takeliu. Ši išvyka yra viena iš IUG ir PUG projekto „Mažojo gamtininko kelionė“ veiklų.

Priešmokyklinės grupės mokytoja Danguolė Šiaulienė

Danguolė Šiaulienė