Saugaus eismo ABC

Šį mėnesį vyko Kaišiadorių rajono savivaldybės švietimo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų konkursas „Saugaus eismo ABC“. Jame dalyvavo 7 priešmokyklinių grupių komandos, tarp kurių ir trys mūsų progimnazijos komandos. Šio konkurso tikslas - išmokyti mažuosius eismo dalyvius saugaus elgesio gatvėse ir keliuose, pažinti kelio ženklus, ugdyti savisaugos jausmą, skatinti, kad vaikai būtų drausmingi, atsargūs, atidūs. Visi vaikai pademonstravo puikias žinias ir aktyviai dalyvavo konkurse. Vaikai ne tik pasitikrino žinias, bet ir atlikdami praktines užduotis pastebėjo, kad ne visada vairuotojai praleidžia pėsčiuosius perėjoje, todėl labai svarbu patiems saugoti save ir būti atsargiems gatvėje ir kelyje. Džiaugiamės, kad visos trys mūsų progimnazijos komandos užėmė prizines vietas. I vietą laimėjo priešmokyklinio ugdymo „Drugelių“ grupės komanda (mokytoja Ž. Gibaitė-Matiukienė), II vietą - priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ grupės komanda (mokytoja D. Šiaulienė), o III vietą - priešmokyklinio ugdymo „Obuoliukų“ grupės komanda (mokytoja L. Kajauskaitė).

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Žukauskaitė