Jaukus švenčių laukimas

Laukdami gražiausių metų švenčių ir norėdami kurti kalėdinę nuotaiką bei pasipuošti savo namus, nusprendėme priešpaskutinę savaitę iki Kalėdų ilgųjų pertraukų metu ne ramstyti mokyklos kampus, sulindus į telefonus, bet jaukiai susėdus, skambant kalėdinei muzikai, pasigaminti kalėdinių žaisliukų. Prisijungti prie „pertraukų dirbtuvių“ galėjo visi norintieji, todėl išlaisvinti savo fantaziją ryžosi ne tik 5-8 klasių mokiniai, bet ir keletas mokytojų. Kūrybiniai darbai tikrai įtraukia, leidžia atsikvėpti ir atsipalaiduoti. O kai dar gimsta ir gražus darbelis – pajausti kūrėjo malonumą. Kviečiame nuotraukų galerijoje pasižiūrėti, kaip mums sekėsi.
                                  Psichologė Aida Rakauskienė ir socialinė pedagogė Audronė Bilydienė

Aida Rakauskienė